top of page
Search
  • Writer's pictureAdmin

PRN 2023: Senarai calon PERIKATAN NASIONAL Selangor



BERIKUT ialah senarai calon PERIKATAN NASIONAL pada Pilihan Raya Negeri (PRN) Selangor 12 Ogos 2023 ini.


N.01 Sungai Air Tawar – Mohamad Zaidi Bin Selamat

N.02 Sabak – Sallehen Bin Mukhyi

N.03 Sungai Panjang – Mohd Razali Bin Saari

N.04 Sekinchan – Goh Gaik Meng

N.05 Hulu Bernam – Mu’Izzuddeen Bin Mahyuddin

N.06 Kuala Kubu Baharu – Teoh Kien Hong

N.07 Batang Kali – Muhammad Muhaimin Harith Bin Abdullah Sani

N.08 Sungai Burong – Mohd Zamri Bin Mohd Zainuldin

N.09 Permatang – Nurul Syazwani Binti Noh

N.10 Bukit Melawati – Noorazley Bin Yahya

N.11 Ijok – Jefri Bin Mejan

N.12 Jeram – Harrison Bin Hassan

N.13 Kuang – Mohd Rafiq Bin Mohd Abdullah

N.14 Rawang – Rejean Kumar A/L Ratnam

N.15 Taman Templer – Zaidy Bin Abdul Talib

N.16 Sungai Tua – Muhammad Hanif Bin Jamaluddin

N.17 Gombak Setia – Muhammad Hilman Bin Idham

N.18 Hulu Kelang – Mohamed Azmin Bin Ali

N.19 Bukit Antarabangsa – Sasha Lyna Binti Abdul Latif

N.20 Lembah Jaya – Sharifah Haslizah Binti Syed Ariffin

N.21 Pandan Indah – Fazil Bin Mohamad

N.22 Teratai – Chew Han Keai

N.23 Dusun Tua – Azhar Bin Hambali

N.24 Semenyih – Nushi Bin Mahfodz

N.25 Kajang – Liew Sin Kim

N.26 Sungai Ramal – Mohd Shafie Bin Ngah

N.27 Balakong – Lai Choon Wen

N.28 Seri Kembangan – Chen Win Keong

N.29 Seri Serdang – Mohd Shukor Bin Mustaffa

N.30 Kinrara – Wong Yong Kang

N.31 Subang Jaya – Gana Pragasam A/L Sebastian

N.32 Seri Setia – Mohd Zubir Bin Embong

N.33 Taman Medan – Afif Bin Bahardin

N.34 Bukit Gasing – Nallan A/L Dhanabalan

N.35 Kampung Tunku – Chin Yoke Kheng

N.36 Bandar Utama – Nur Aliff Bin Mohd Tafid

N.37 Bukit Lanjan – Muniraa Binti Abu Bakar

N.38 Paya Jaras – Ab Halim Bin Tamuri

N.39 Kota Damansara – Mohd Radzlan Bin Jalaludin

N.40 Kota Anggerik – Mohamed Sukri Bin Omar

N.41 Batu Tiga – Rina Binti Mohd Harun

N.42 Meru – Hasnizam Bin Adham

N.43 Sementa – Noor Najhan Bin Mohamad Salleh

N.44 Selat Klang – Abdul Rashid Bin Asari

N.45 Bandar Baru Klang – Tan Seng Huat

N.46 Pelabuhan Klang – Wan Hasrina Binti Wan Hassan

N.47 Pandamaran – Gunalan A/L Balakrishnan

N.48 Sentosa – Parameswaran A/L Ganason

N.49 Sungai Kandis – Wan Dzahanurin Bin Ahmad

N.50 Kota Kemuning – Chew Jyh Gang

N.51 Sijangkang – Ahmad Yunus Bin Hairi

N.52 Banting – Saravanan A/L Mutto Krishnan

N.53 Morib – Rosnizan Bin Ahmad

N.54 Tanjong – Sepat Sabirin Bin Marsono

N.55 Dengkil – Jamil Bin Salleh

N.56 Sungai Pelek – Suhaimi Bin Mohd Ghazali


- Admin PNbest.my -

5,112 views5 comments

Recent Posts

See All
bottom of page